Тино Брзи

Сподели со своите пријатели

„Пијани ноќи“ е насловот на новата песна на кумановскиот уметник Тино Брзи која премиерно излезе вчера заедно со видео запис. Loading… Самиот е автор на музиката и текстот за „Пијани ноќи“ во соработка со Иван Јованов, а во продукција на успешната „Урбан рекордс“. Видео записот е креација на Никола Наумовски.Прочитај повеќе