садс

Сподели со своите пријатели

Поранешниот градоначалник на еден град во Јужна Дакота е обвинет за убиство по тројно убиство во понеделникот вечерта, изјави државниот обвинител. Loading… Џеј Острем (64) е приведен во затворот во округот Минехаха со гаранција од 1 милион долари по три точки од обвинението за убиство од прв степен, изјави државниотПрочитај повеќе