населба Јане Сандански

Сподели со своите пријатели

Триесет и деветгодишен кумановец утринава пријавил дека викендов бил физички нападнат во населбата Јане Сандански. Loading… – На 25.03.2024 во 09.00 часот А.Д. (39) од село Биљановце пријавил дека на 23.03.2024 година во населбата „Бабин дол“ во Куманово, бил физички нападнат од Д.Д. (44) од Куманово, информираат од Секторот заПрочитај повеќе