Меган Хес

Сподели со своите пријатели

Поранешна сопственичка на погребна куќа во Колорадо е осуден на 20 години затвор, откако беше обвинета за сецирање на стотици мртви тела и продажба на делови од телата. Loading… Нејзината мајка е осудена на 15 години. Меган Хес се изјасни за виновна за измама во јули. Таа управувала со погребалноПрочитај повеќе