Исак Џонсон

Сподели со своите пријатели

Исак Џонсон од Минесота влезе во Гинисовата книга на рекорди како личност со најголема уста во светот. Loading… Како што растел Исак, растела и неговата уста, а сега е со големина на бејзбол топка. – Ја имам најголемата уста на светот – рекол Исак, кој може да си ја собереПрочитај повеќе