Ѓуѓанци

Сподели со своите пријатели

Дваесет и тригпдишна жена од кумановско село била физички нападната од жител на светиниколско Ѓуѓанци. Loading… – На 13.12.2023 во 15.30 часот во СВР Куманово, 23-годишна жена од кумановско село пријавила дека била физички нападната од М.Ј. од село Ѓуѓанци, светиниколско, информираат од Секторот за внатрешни работи. Од полицијата велатПрочитај повеќе