Езекиел Кели

Сподели со своите пријатели

19-годишниот Езекиел Кели е одговорен за новата крвава драма во Америка, која започна во средата попладне во Мемфис. Loading… Убил четири лица, повредил дополнителни тројца, а целиот настан го пренесувал во живо на својот Фејсбук профил. Вооруженото насилство во Америка не стивнува. 19-годишниот Езекиел Кели во средата попладне го претвориПрочитај повеќе