домино дама

Сподели со своите пријатели

Полицајка од Њу Џерзи добила отказ откако било откриено дека претходно се појавувала во филмови за возрасни како домино, дама, пренесува „Дејли мејл“. Кристен Химан (31) се борела за да ја задржи својата работа во округот Худсон, но сепак била суспендирана минатиот мај  кога сите дознале за нејзиното минато. ДоминоПрочитај повеќе