Полицајка удира мажи во тестиси, глумела домино дама во филмови, а сега добила отказ (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Полицајка од Њу Џерзи добила отказ откако било откриено дека претходно се појавувала во филмови за возрасни како домино, дама, пренесува „Дејли мејл“.

Кристен Химан (31) се борела за да ја задржи својата работа во округот Худсон, но сепак била суспендирана минатиот мај  кога сите дознале за нејзиното минато.

Домино дама Маргарита, од мажите прави домашни миленици, а за непослушност казнува (видео)

Шерифот Френк Шилари изјавил за The Jersey Journal дека во среда донеле одлука Кристен да биде отпуштена.

Одделението ја суспендирало без плата на 26. мај, само шест дена пред церемонијата за дипломирање.

Имено, таа во таа прилика била обвинета за непочитување на повикот на јавен службени. Во период од 2008. до 2012. година се појавувала во филмови каде глумела домино дама, а понекогаш поради пари и приватно се гледала со клиенти.

Кристен рекла дека никогаш не се појавила гола ниту имало секс во споменатите снимки.

Според Дејли мејл, на некои снимки може да се види како таа удира голи мажи во тестисите, гуши човек во базен и ги става своите штикли во лицето на еден човек.

На овие снимки таа носи посебни костими, а рекла дека некои насилни сцени се наместени и дека таа всушност била само актерка.

Нејзините адвокати истакнале дека било погрешно што ја суспендирале пред дисциплинското рочиште. Суспензијата ја поништил судија, а таа дипломирала на 8. јуни.

Потоа отишла на платено отсуство до сослушувањето. Адвокатот кој ја застапувал рекол дека тој повеќе не е вмешан во овој случај.

https://youtu.be/VHiEUjnMvU8

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *