Дастин Еби

Сподели со своите пријатели

Човек од Тексас се надева дека законската промена на името ќе биде негов аргумент дека некои гласачи сакаат „буквално било кој друг“ освен поранешниот претседател Доналд Трамп или претседателот Џозеф Бајден да служи уште еден мандат во Белата куќа. Loading… Норт Ричленд Хилс, Тексас, учител и воен ветеран – пораноПрочитај повеќе