црн петок

text

Сподели со своите пријатели

Трошоците за е-трговија во црниот петок скокнаа за 7,5 отсто во однос на претходната година, достигнувајќи рекордни 9,8 милијарди долари во САД, според извештајот на Adobe Analytics, што дополнително покажува дека потрошувачите кои се свесни за цените бараат да трошат на најдобрите зделки и ги бараат оние се занимава онлајн.Прочитај повеќе

two male and female mannequin wearing clothes

Сподели со своите пријатели

Попустите за таканаречениот „црн петок“ ширум светот привлекуваат огромен број клиенти, а еве како „црниот петок“ го добил името. Loading… Има две објаснувања за името на денот на кој официјално започнуваат празничните попусти.   @kumanovskimuabeti.mk Што е Црн петок? #kumanovskimuabeti #zanimljivo #zanimljivosti ♬ original sound – Кумановски Муабети   СпоредПрочитај повеќе

50% discount sign

Сподели со своите пријатели

Купувањето за време на црниот петок може да биде огромно, но со одредено стратешко планирање, можете да го искористите максимумот од зделките. Loading… Еве пет совети од вештачка интелигенција кои ќе ви помогнат да се движите во шопингот во црниот петок. Планирајте однапред Истражете ги зделките однапред – видете гиПрочитај повеќе