Бабин Дол

Сподели со своите пријатели

Двајца кумановци го нарушиле јавниот ред и мир со физичка пресметка во населбата Бабин Дол. Loading… – На 02.11.2023 во 20.20 часот во СВР Куманово било пријавено дека во населба Бабин дол Куманово бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу А.Д.(39) и И.П.(37), двајцата од Куманово, информираатПрочитај повеќе