алое вера

green liquid in clear drinking glass

Сподели со своите пријатели

На ТикТок се појави нов тренд на здрав начин на живот – сокот од алое вера. А колку е здрав, се обидуваме да дознаеме во продолжение. Loading… Поговорката вели: „Ние сме она што го јадеме“, но ТикТок сè уште вели: „Ние сме она што го пиеме“. Имено, на оваа социјалнаПрочитај повеќе