Се развела, па ги зголемила градите: Поради нив сега има тешкотии во движењето (ФОТО+ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Разведена жена која ги зголемила градите до големината на „З корпа“ вели дека никогаш нема да престане да ги проширува бидејќи сака да изгледа како Џесика Рабит.

Loading...

Фокси Менаџери (42) започнала со операции пред 6 години, веднаш по разводот.

Досега има вградено 6.640 кубици силикон.

„Мојата цел е да имам совршена песочна фигура “, вели таа.

– Опседната сум со операцијата затоа што навистина ми се допаѓа резултатот. Се чувствувам фантастично кога ќе завршам со операција, како да станувам нова личност – додава таа.

Додека Фокси ја сака својата моментална големина на градите, таа признава дека одредени работи и отежнуваат во нејзиниот секојдневен живот.

„Значи, готвењето пред шпоретот е добра идеја, затоа што така изгледаше г-ѓа Дублетер. Тоа е лошо. Морам да ја ставам ногата настрана за да облечам чевли, не можам да се наведнувам. Кога се спуштам по скалите, многу паѓам. Затоа, јас се држам до оградата за да си го спасам животот, рекла таа.


Leave a Reply