10.05.2015 15:40

МВР објави видео од ликвидација на терористите (видео)

Facebook Twitter Google+

Министерството за внатрешни работи објави видео од полициската акција на приведување на членови на вооружената група во Куманово.

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments