10.05.2015 15:40

МВР објави видео од ликвидација на терористите (видео)


Министерството за внатрешни работи објави видео од полициската акција на приведување на членови на вооружената група во Куманово.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments