Малото исчезнато момче од Куманово пронајдено во Средорек

Сподели со своите пријатели

Како што информира семејството на А.Н, дете пријавено за исчезнато денес околу 10 часот, момчето е пронајдено пред еден час, како со уште едно другарче, се шета во кумановската населба Средорек.

Loading...

Четиригодишниот А.Н денеска околу 10 часот според исказот на семејството исчезнало од пред семејната куќа, кога родителите забележале дека детето го нема.

Малиот А.Н од кумановската населба Тоде Мендол, според кажувањата на родителите сам испешачил до друг крај на градот.

 

Leave a Reply