Малолетно девојче од Куманово е пријавено како исчезнато

Сподели со своите пријатели

Како што информира СВР Куманово, во текот на вчерашниот ден, во полициската станица, лицето С.Н.(55) пријавила дека на 18.06.2015 година од дома во непознат правец се оддалечила нејзината 16 годишна ќерка.

Loading...

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.