23.06.2018 15:04

Кога службенички од гранична контрола сакаат да направат еротска забава (ВИДЕО)


Снимка од полуголи службенички на граничната контрола од Украина кои играат во ритамот на музиката стана интернет сензација во оваа земја.

На снимката се гледаат служебичките кои на себе имаат само долна облека и делови од униформа на граничната патрола на Украина. Играат и се забавуваат.

Оваа секси снимка е направена за време на забава која една од нив, надвор од работното време, ја направила во својата спална соба во селото Орсханетс во украинската регија Черкаси.

Видеото на својата Фејсбук страница ја споделил украинскиот водител Руслан Котсаба, а тоа со брзината на светлината се рашири низ целиот свет.

Во Лондон се отвора ресторан за голи гости

Сцената од спалната ги разлути дел од корисниците на социјалните мрежи, а нивната забава ја нарекле „сатански бал“.

Бараат отказ затоа што ја „осрамотиле украинската воена униформа“.

Меѓутоа, има и такви кои на оваа снимка не гледаат ништо лошо и ги бранат службеничките.

Засега не е познато дали тие ќе бидат санкционирани.

Loading...

Нове обличчя кордону, прикордонниці після урочистостей пішли в запал))

Нове обличчя кордону, прикордонниці після урочистостей пішли в запал))Надіємося, що наші прикордонниці такого не роблять))Це відео з Оршанця, але придивіться, є чутки, що дівчата служили й в Мостах))Вподобай Підслухано в Великих Мостах, щоб знати всі новини Великомостівської ОТГ!

Публикувахте от Підслухано в Великих Мостах в Неделя, 17 юни 2018 г.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments