Клокси ве наградува

Сподели со своите пријатели

Трите децении од постоењето покажуваат дека ”Клокси” доследно ги задоволува потребите на купувачите.

Loading...

Клокси нуди часовници, накит и очила за различните вкусови, возрасти и врши секаков вид на поправки.

Новоотворениот продажен салон со локација кај скопските дуќани подарува два Esprit часовници (машки и женски) во чест на едногодишното постоење.

За оние кои сакаат да си добијат часовници и да го прослават роденденот со нив, се` што треба да направат е да ја споделат сликата на профилот од страницата на Клокси на социјалната мрежа Фејсбук,  и да собира лајкови.

Добитници ќе бидат оние двајца кои ќе соберат најмногу лајкови од нивните пријатели.

Роденденското прославување го надополнуваат и со различни поволни попусти:

– Сите часовници, накит и очила се со 20% попуст.
– Комбинација од часовник со очила или накит- до 50% попуст на вториот производ.
– Детски часовници на 40% попуст, за децата да не доцнат на училиште од септември.

Оваа акција ќе биде активна на 08.08. 2015, а во меѓувреме споделувајте ја сликата на профилот на Клокси бидејќи во сабота ќе ги објавиме среќните добитници на часовници.

Loading...

Фејсбук страната на Клокси https://www.facebook.com/KloksiMk?fref=ts


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.