Ја прогласија за најгрдата невеста во светот, а таа денеска изгледа вака (фото)

Сподели со своите пријатели

Кога пред шест години се омажи оваа Русинка, а фотографијата од нејзината венчавка протече во јавноста, целиот свет кон не аупатуваше навреди, а неофицијално ја прогласија и за најгрдата невеста во светот.

Кога бурата околу заедничката фотографија од венчавката се намали, парот едноставно „исчезна“ во предградието на Москва.

https://twitter.com/KatarinaVelika7/status/900613890828099584?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.srbijadanas.com%2Fzabava%2Fzanimljivosti%2Fbila-je-najruznija-mlada-na-svetu-pogledajte-kako-izgleda-danas-sok-foto-2017-08-24

Loading...

Минатата година, еден ден новинар во Русија бил во потрага по вести кога се сетил на приказната за градата невесна. На крајот успеал да ја пронајде, но останал шокиран од она што имал да го види.

Таа била сосема различна личност. Физичката трансформација била неверојатна. За шест години успеала да ослабне благодарение на ригорозни диети, вежбање, но и со липосукција. Ја надоградила косата, силиконите, го подобрила лицето и целосно се променила.

Што се однесува до нејзиниот сопруг, таа вели дека го сака како и првиот ден кога стапиле во брак.

https://twitter.com/KatarinaVelika7/status/900612225483898880?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.srbijadanas.com%2Fzabava%2Fzanimljivosti%2Fbila-je-najruznija-mlada-na-svetu-pogledajte-kako-izgleda-danas-sok-foto-2017-08-24


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.