ОГЛАСИ

Сподели со своите пријатели

Од понеделник до петок специјална акција во „King Mobile“ Куманово со единствени цени и без скриени финти. Стакло фолија по специјална понуда од само 49 денари. Заштитете го вашиот смартфон со уникатни фолии според фашиот модел.   Loading…   Но, тоа не е се. Единствено во „King Mobile“ Куманово можете да сиПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Се продава опрема за бутик, полици, штендери, кукли, фискална каса. Модерен инвентар во темно кафеава и бела боја, висококвалитетена изработка. На фотографиите е само еден дел од полиците. Информации на телефон 071/788-860.   Loading…    Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Се продава автомобил марка „Рено меган 1.6“, произведен 1998 година, одлично сочуван и во возна состоба. За повеќе информации јавете се на телефонскиот број: 071-291-316. Loading… ВАШИОТ ОГЛАС ДО ИЛЈАДНИЦИ КОРИСНИЦИ. ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ КЛИКНЕТЕ ТУКА.Прочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Кумановски Муабети ДООЕЛ Ви нуди огласен простор на нашиот портал. Вашиот оглас за само 500 денари неделно ќе допре до илјадници корисници ширум Македонија. Порталот www.kumanovskimuabeti.mk ви нуди можност ефтино, брзо и ефикасно Вашиот оглас да допре до што поголем број луѓе. Просечно на месечно ниво имаме околу милион посетиПрочитај повеќе