Сузана Зечевиќ

Сподели со своите пријатели

Женскиот ракометен клуб Куманово започна да се екипира во пресрет на новата ракометна сезона која треба да започне есенва. Loading… Адела Еленин е првото ново име во редовите на минатогодишниот освојувач на Купот на Македонија во женски ракомет. Еленин игра на позицијата лево крило и е поранешен играч на ЖРКПрочитај повеќе