Село Герман

Сподели со своите пријатели

Дваесет и седумгодишен кумановец со моторна била се заканувал на шумски полицаец, па се обидел да го прегази, поради што МВР му поднесе кривична пријава. Loading… – Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка поднесе кривичнa пријавa против М.Д.(27) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично делоПрочитај повеќе