село Бељаковце

Сподели со своите пријатели

Продажен објект во село Бељаковце, Општина Старо Нагоричане викендов бил мета на крадци при што биле одземени пари и производи. Loading… – На 25.12.2022 во 08.45 часот во Полициското одделение Старо Нагоричане, М.С.(58) од село Бељаковце, општина Старо Нагоричане, пријавил дека во неговиот продажен објект во село Бељаковце било влезеноПрочитај повеќе