Рон Џереми

Сподели со своите пријатели

Поранешниот порно актер Рон Џереми е префрлен во државна болница за ментално здравје откако е прогласен за неспособенда му се суди за силување и сексуално вознемирување, објави денеска портпаролот на окружниот обвинител во Лос Анџелес, пишува Танјуг. Loading… Според канцеларијата на окружниот обвинител, Рон може да остане во болница доПрочитај повеќе