Принцеза Дијана

Сподели со своите пријатели

Вештачката интелигенција, велат, можела да предвиди одредени болести, успеала да го предвиди победникот на Евровизија, а сега покажала како денеска би изгледала кралицата на срцата, принцезата Дијана. Loading… Откако во 1997 година трагично почина по несреќа во тунел во Париз, цела Велика Британија, но и светот не успеаја да јаПрочитај повеќе