планинарење

Сподели со своите пријатели

Крег Клоатр (40) од Ливингстон, бил пронајден мртов во четвртокот, откако претходниот ден отишол на планинарење со пријател, веројатно ловејќи крупен дивеч, но никогаш не се појавил на одредено место за состаноци. Loading… Потрагата започна во средата навечер со тимови на теренот и со хеликоптери кои ги концентрираа своите напориПрочитај повеќе