матура

Сподели со своите пријатели

Средношколците сепак ќе излезат на улиците во Скопје, објави на својата Фејсбук фан страна, членовите на Средношколскиот Пленум по најавите дека поради безбедносни причини, протестот за денес ќе биде откажан. Loading… Средношколскиот Пленум повика на протест во 17 часот пред Министерството за безобразност и зло ќе биде оддржан, напиша ПленумотПрочитај повеќе