Мајк Џефрис

Сподели со своите пријатели

ФБИ започна истрага откако Би-Би-Си откри дека поранешниот извршен директор на модниот бренд Abercrombie & Fitch (A&F) сексуално експлоатирал и злоставувал мажи на настани што ги организирал ширум светот. Loading… Мајк Џефрис и неговиот британски партнер Метју Смит веќе се соочуваат со граѓански обвиненија поради наводите дека воделе операција заПрочитај повеќе