Леонардо ди Каприо

Сподели со своите пријатели

Помина четвртина век од кино прикажувањето на култниот филм „Титаник“ со Кејт Винслет и Леонардо ди Каприо во главните улоги. Loading… Џејк и Роуз се судбински пар чија романса се одвива и завршува на познат, најсовремен предвоен брод кој потона во 1912 година. Сега, 25 години по создавањето на познатиотПрочитај повеќе