ковид19

Сподели со своите пријатели

Ако досега не сте имале ковид, веројатно немате пријатели, тврди еден од водечките јужнокорејски лекари, кој ја избришал својата објава на Фејсбук набргу по објавувањето. Loading… „Возрасните кои не биле заразени со Ковид имаат проблеми во меѓучовечките односи“, напиша на Фејсбук Ма Санг-хјук, потпретседател на Јужнокорејското здружение за вакцинација, објавиПрочитај повеќе