Фалираки

Сподели со своите пријатели

Група од пет до осум мажи, наводно, групно силувале Британка во хотел на грчкиот остров Родос. Loading… Жената (31) тврди дека таа и нејзините пријатели ги запознале мажите од Белгија во ноќен клуб во приморското одморалиште Фалираки рано во неделата наутро. Таа рече дека мажите – на возраст меѓу 30Прочитај повеќе