Ден Билзеријан

Сподели со своите пријатели

Инфлуенсерот и неофицијален „Крал на Инстаграм“, покераш, плејбој и милионер Ден Билзеријан (41) со своите машки следбеници на оваа мрежа сподели неколку совети за заведување. Loading… Посебно се обрати до помладата популација, над 18 години и откри некои „финти“ со кои ноќното излегување сигурно ќе заврши во манирот на Казанова,Прочитај повеќе