Дарко Николовски

Сподели со своите пријатели

Кумановецот Дарко Николовски викендов освои второ место на натпревар во бодибилдинг на Малта. Loading…     Николовски беше дел од натпреварот The Battle local competition Malta, кој во категоријата Men’s physique освои сребрен медал во конкуренција со седум дрги натпреварувачи.     Натпреварот е во организација на Ralph Decelis GianniПрочитај повеќе