Бака прасе

Сподели со своите пријатели

Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе, се огласи на својот Инстаграм профил откако утрово беше затворен неговиот канал на Јутуб, каде имаше повеќе од два милиони следбеници. Loading… „Збогум Бака прасе Јутуб канал“, напиша Илиќ. Каналот на Илиќ на оваа платформа беше затворен по конфликт со сопственикот на ТВ Пинк,Прочитај повеќе