17.01.2020 09:08

Сопственикот ја „излуде“ мачката со автомобил играчка, а снимката стана вирална (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Снимка на мачка која разиграно скока околу автомобилот играчка на нејзиниот сопственик воодушеви многу љубители на мачки на социјалните мрежи.

„Атена беше многу возбудена што го виде Ауторам и започна бесконечно да скока околу автомобилот“, изјави сопственикот на мачката за видеото, кое се појави на ВиралХог пред неколку дена, а досега го прегледале повеќе од половина милион луѓе.

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments