Синот првпат го виде тато без мустаќи, неговата реакција насмеа милиони (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На многу деца им е забавно кога нивните татковци носат брада или мустаќи затоа што тоа го гледаат како нешто посебно на нивното лице.

Loading...

Покрај тоа, тие можат да се користат и за играње. Но, драмата настанува кога малите деца за прв пат ги гледаат своите татковци без брада.

Ова го докажува неодамнешното вирално видео споделено од таткото, Ксандер Торес.

Во клипот се среќаваме со него и неговиот тригодишен син.

Имено, откако Ксандер ги избричил мустаќите, тој го повикал синот да ја види неговата реакција, која не разочара.

Момчето стоеше таму збунето, а потоа загрижено праша: „Дали ти си уште мојот татко?“

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Кој од овие мажи ви е најпривлечен? Психолошки тест кој ќе ви открие огромна тајна! (ВИДЕО)

Иако Ксандер го тешеше дека сè уште му е татко, на момчето не му беше полесно.

Тој сè уште беше тажен што неговиот татко повеќе немаше мустаќи.

Loading...

Видеото набрзо стана вирално, собра 27,9 милиони прегледи и преку 4,4 милиони лајкови, а реакцијата на тригодишното момче насмеа многумина.

 

@therealprofessorx Poor guy 😂 #fyp #fypシ #dadsoftiktok #reaction #mustache #shaveitoff ♬ original sound – Xander Torres