СДСМ денес ќе објави нови прислушкувани разговори

Сподели со своите пријатели

Како што информира Центарот за комуникации на СДСМ, денес во 14 часот, во кампот пред Владата на РМ, ќе бидат обелоденети нови прислушкувани разговори од проектот ”Вистината за Македонија”.

Loading...

Како што претходно најави Заев, денешната таканаречена бомба ќе биде на темата невладини организации и местенки во ФФМ.