СДСМ денес ќе детонира нова ”бомба”

Сподели со своите пријатели

Како што информира Центарот за комуникации на СДСМ, денес во 14:30 часот, во партиските простории ќе се одржи нова прес конференција на која ќе се обрати лидерот Зоран Заев.

Loading...

На денешната 27.по ред ”бомба” ќе бидат објавени нови прислушкувани разговори во рамки на проектот на СДСМ наречен ”Вистината за Македонија”.

Преносот во живо може да се следи на официјалната веб страна на СДСМ.

Leave a Reply