27.06.2018 01:36

Сакаше да направи селфи, па во следниот момент се бореше за својот живот (ВИДЕО)


Луѓето често се подтовени поради селфи или видео да си ја ризикуваат сопствената безбедност. Дека тоа е случај и со авторот на оваа видео, многу е веројатно, со оглед дека го потопи огромен бран додека тој стои на карпа и снима.

Дали сте забележале дека овој дел од телото ви е 30% поголем на селфи фотографијата?

Очигледно бил многу возбуден и сакал да го забележи моментот како стои на карпата, додека во позадина се гледа немирното море. Меѓутоа, дали тој можел да очекува дека со тоа ќе добие и капење?

На крајот нему сето тоа му било смешно, но со оглед на јачината на бранот, исходот можел да биде далеку од забавен.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments