Русија и се е можно: Овој русин вбризгал вазелин во бицепсот, сега трпи страшни последици (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Човекот кој го нарекуваа „руски попај“ поради неговите вештачки надуени раце, предизвика сериозна загриженост кај фановите.

Loading...

Кирил Терешин, кој на социјалните мрежи го нарекуваат Руки Базуки, е споредуван со лик од цртан филм откако му вбризгал вазелин во бицепсот за да има огромни „мускули“.

25-годишникот од Русија беше подложен на бројни корективни операции, меѓу кои и минатата година за отстранување на грутки од стврднат желе и „мртви мускули“ од бицепс.

Откако лекарите го предупредија дека може да се соочи со ампутација или дури и смрт, тој рече дека ги наполнил рацете кога имал 20 години поради сопствената глупост.

Се чини дека неговите раце се уште ги трпат последиците од инјекциите бидејќи мускулите се уште му се екстремно отечени.

Поради „експериментот“ на Кирил, се јави лекар.

– Вазелинот влијае на целото тело, особено на бубрезите. Мислам дека Кирил не ги сфати во целост последиците од тоа што го направи – изјави докторката.

 

Loading...
@official_ruki_bazuki♬ Гипнотические звуки – Страшные Песни