Нова “бомба” на СДСМ – овојпат од Кавадарци

Сподели со своите пријатели

Како што информира Центарот за комуникации на СДСМ, денеска во 14.00 часот, во Домот на културата Иван Мазов Климе во Кавадарци, ќе се одржи прес конференција на којашто ќе се обрати Зоран Ѓорѓиев, претседател на ОО СДСМ Кавадарци.

Loading...

На прес конференцијата се очекува да бидат обелоденети нови прислушкувани разговори од проектот ”Вистината за Македонија”.

Прес конференцијата може да се следи во живот на официјалната веб страна на СДСМ.

 

Leave a Reply