Невестата гордо пристигна до олтарот, а тогаш се слушнаа звуци на стенкање (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Токму во моментот кога една невеста од Бразил во придружба на својот татко дошла до олтарот од звучникот застенкала жена среде љубовен чин. Младоженецот не можел да верува што слуша, но сите сватови бргу тоа го свртеле на шега.

Невестата и младоженецот прв пат заиграа на свадба, па започна тепачка до нокаут (видео)

Loading...

Имено, среде традиционалниот „Свадбен марш“ од Феликс Менделсон, некој на снимката уфрлил звуци од филм за возрасни.

Правеа свадба помеѓу бомби: Гостите се веселеа и молеа на Бога (видео)

Откако снимката стана вирална, пријателите на парот на новинарите им објасниле за што точно стануа збор.

НАЈЛУДА СВАДБА ВО СВЕТОТ: Младоженците и гостите имаат секс на секои 10 секунди (видео)

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Британец се скарал со сопругата на одмор, па му се изгубила секаква трага: Телото пронајдено во црква

За да заштедат на музичари, воочи венчавката презеле класик од Јутјуб, но не провериле во која верзија.

Снимка од хрватска свадба поради која нема да престанете да се смеете (видео)

Секако на ова сигурно не се надевале.

Leave a Reply