05.05.2015 19:56

Момент за паметење: Полицаец го напушти кордонот пред Владата (ФОТО)

Facebook Twitter Google+

Порталот МКД ја објави видео снимката од моментот на напуштање на полицискиот припадник на протестите пред Владата.

Во моментот, демонстрациите добиваат на интензитет, јавуваат медиумите кои се наоѓаат на лице место.

loading...


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments