Кога кумот ти е шегобиец (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На социјалните мрежи кружи видео од венчавката каде кумот решил за момент да ги загрижи младенците и да ги насмее свадбарите. Имено, во моментот кога младоженецот барал прстен од кумот, кумот прво се преправал дека не може да го најде, а потоа од јакната извадил цуцла.

Loading...

Неговиот гест ги насмеа невестата и младоженецот освен младоженецот кој за момент го фати паника. Видеото од венчавката кое ги воодушеви свадбарите, но и публиката на социјалните мрежи можете да го погледнете во продолжение.