Има само 106 сантиметри и стана сензација во филмови за возрасни (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Пред неколку години неговата приказна ги обиколи сите светски медиуми.

Loading...

Јапонецот Кохеи Ниши, кој сега има 27 години, е необична порно ѕвезда.

Тој е висок само 106 сантиметри и изгледа како седумгодишно момче.

Тој е поранешен програмер, но неговата страст во животот сега е нешто сосема друго.

Ниши има ретко и неизлечиво хормонално пореметување (Мукополисахаридоза), кое е резултат на тумор на мозокот кој го имал како дете.

Поради тоа престанал да расте и засекогаш останал заробен во телото на едно момче.

Ниши не може да издржи повеќе од пет минути и најчесто снима сцени лежејќи на креветот. Во порно индустријата се пробил случајно, по пијана ноќ.

 

Loading...

 

Тој разговарал со продуцент кој се пожалил дека е многу тешко да се најде „нешто ново“ во бизнисот.

– Ми кажа дека порно филмовите станале здодевни, па му дадов идеја да режирам и да учествувам во некои од нив, секој пат ќе менуваме нешто. Пред да ја започнам мојата порно кариера, бев програмер што правеше апликации за iPhone и ми беше многу досадно во животот.

Тој вели дека неговите филмови служат за рушење на предрасудите за лицата со попреченост, но дека често мора да се занимаваат со „како овие луѓе се експлоатираат“.

Затоа стана режисер и актер во неговите филмови.

– Сѐ уште има хејтери, но многумина со политичка коректност престанаа да нѐ критикуваат.

– Никој не изгледа помлад од мене во оваа индустрија. Незаконски е да се ангажираат деца за снимање и мојата цел е да спречам децата да бидат сексуално експлоатирани.

Loading...

Интересно, во исповедта вели дека лично како момче, но и денес приватно е прилично незаинтересиран за секс.

– Кој вели дека инвалид не може да биде во порно филм? – прашува на крајот од разговорот.