ХАРП ИЛИ НЕШТО ДРУГО: „Рајско цунами“ над американското небо (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Огромен облак кој наликува на бранови крстарел над небото во една американска држава минатата недела.

Само за храбри и богати – вечерајте додека висите меѓу облаци (фото+видео)

Loading...

Прв пат по долго време нешто слично на цунами се нарекува „убаво“.

Како од филмот на Хичкок: Морничава сцена на небото во Непал (видео)

– Гледам низ прозорецот и гледам магични бранови кои лебдеат по небото, менувајќи ги боите над мојот стан. Ова е единствена глетка, се наведува во образложението на снимката.

Беше темница и одеднаш небото ЕКСПЛОДИРАШЕ: Огнена топка ноќта ја претвори во ден (видео)

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Захарова за испадот на Бајден: „Имаме проруски кандидат во САД“

Видеото е направено на 5. февруари во Ричмонд, Вирџинија.

Leave a Reply