ХАОС НА ВЕНЧАВКА: Поранешното момче на невестата подготвил ХОРОР одмазда (видео)

Сподели со своите пријатели

На оваа венчавка се тргнало според традицијата, црква па подоцна пример. Се било испланирано до последен детал, но следувало шокантно продолжение.

Имено, повреденото поранешно момче на невестата, испринтал интимни фотографии од периодот кога таа била во врска со него, ги ставил во коверти и оставил по еден за сите гости.

Loading...

А на фотографиите невестата орално го задоволува своето момче. Неверување, шок и тишина завладеале низ салата кога гостите ги отвориле ковертите, а наскоро свадбата се претвори во општа тепачка.

Повреденото момче, како што објаснуваат неговите блиски на Твитер, бил лут што е измамен, а девојката изненадувачки одлучила да се омажи за друг.

И тоа било доволно да и смисли пеколна одмазда.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.