10.05.2015 15:13

Груевски ќе се обрати на нацијата


Како што е најавено, денес во 15:30 часот, пред македонската јавност ќе се обрати Претседателот на Владата на Република Македонија, г-дин Никола Груевски.

Прес-конференцијата ќе се одржи во просториите на Владата на Република Македонија.

loading...

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments