10.05.2015 15:13

Груевски ќе се обрати на нацијата

Facebook Twitter Google+

Како што е најавено, денес во 15:30 часот, пред македонската јавност ќе се обрати Претседателот на Владата на Република Македонија, г-дин Никола Груевски.

Прес-конференцијата ќе се одржи во просториите на Владата на Република Македонија.

loading...

 


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments