Алкохолот и мобилниот телефон се лоша комбинација, а оваа девојка тоа предоцна го сфатила (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На видеото кое кружи на социјалните мрежи се гледа обидот на девојката да се снима во алкохолизирана состојба, но работите многу брзо излегле од контрола. Прво го испуштила мобилниот телефон, а потоа имаше блиска средба со рамката на вратата.

Loading...

Нејзиното видео ги насмеа гледачите, а низата немили настани кои доведоа до целосен хаос можете да ја погледнете во продолжение.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Drunk People Doing Things (@drunkpeopledoingthings)